نتایج معاینات اولیه کارکنان

enlightened  اطلاعات این صفحه به زودی به روزرسانی می شود  enlightened

در مجتمع معلّم از تمامی همکاران عزیز درخواست می شود که برای معاینات غربالگری اولیه به واحدپزشکی مراجعه کنند. این معاینات باید هر چهار سال یکبار تکرار شود. البته شرکت در معاینات غربالگری فقط برای کارکنان تمام وقت الزامی است.

در حال حاضر (سال تحصیلی 99-1398): 81% کارکنان دبستان یک- 79% کارکنان دبستان دو- 76% از کارکنان (تمام وقت) متوسطه یک- 69% از کارکنان (تمام وقت) متوسطه دو- 66% از کارکنان ستادی و البته 32% از کارکنان پاره وقت و متفرقه (که به صورت اختیاری در طرح شرکت کردند) حداقل یک مورد معاینه اولیه ثبت شده دارند

که نتایج آماری زیر از آنها استخراج شده است:

تناسب وزن؛

آمار کلی وضعیت کارکنان از نظر تناسب وزن را در نمودار روبرو مشاهده می کنید.

جزئیات بیشتر: آمار گروههای کم وزن، چاق و خیلی چاق در دو گروه جنسی مرد و زن تفاوت چندانی ندارد. امّا درصد کارکنان زن با وزن طبیعی بسیار کمتر از کارکنان آقاست  که به دلیل بیشتر بودن افراد گروه اضافه وزن است.

در مقاطع مختلف بیشترین درصد کارکنان با وزن طبیعی در مقطع متوسطه یک حضور دارند و کمترین درصد مربوط به کارکنان مقطع متوسطه دو است.

فشارخون؛

آمار کلی وضعیت کارکنان از نظر فشارخون را در نمودار روبرو مشاهده می کنید.

جزئیات بیشتر: در مقایسه دو گروه جنسی زن و مرد، برخلاف وضعیت تناسب وزن، در بحث فشارخون وضعیت کارکنان خانم خیلی بهتر از کارکنان آقا است.

در مقاطع مختلف بیشترین درصد کارکنان با فشارخون طبیعی در مقطع دبستان یک حضور دارند و کمترین درصد هم دوباره مربوط به کارکنان مقطع متوسطه دو است.

قندخون؛

بررسی قندخون اخیراً به معاینات غربالگری کارکنان اضافه شده و هنوز داده ها برای بررسی آماری کافی نیست.


 

وبسایت واحد پزشکی مجتمع فرهنگی آموزشی پسرانه معلم

درباره ما:

واحدپزشکی مجتمع معلم علاوه بر خدمات درمانی رایگان ، به تشکیل پرونده سلامت، انجام معاینات غربالگری سالیانه و فعالیتهای آموزشی برای دانش آموزان و کارکنان می پردازد...

تماس با ما:

آدرس: سعادت آباد بلوار دریا روبروی پارک دلاوران مجتمع فرهنگی آموزشی پسرانه معلم متوسطه دوره اول واحد پزشکی
تلفن: 88575955