امداد و نجات برای دانش آموزان دبستان 2

با شروع سال تحصیلی 98-1397 و به پیشنهاد واحد پرورشی دبستان 2، طرح آموزش کمک های اولیه برای دانش آموزان دبستان 2 در قالب یکی از سرفصلهای زنگ نشاط، تدوین و اجرا شد.

این برنامه در قالب سه دوره مجزا (مقدماتی-تکمیلی-پیشرفته) پیش بینی شده است اما در هرسال تحصیلی، اجرای هرکدام از دوره ها و نحوه ی انتخاب شرکت کنندگان به صلاحدید کادر اجرایی مقطع دبستان دو صورت می پذیرد.

در پایان هر دوره گواهینامه شرکت در دوره و نشان ویژه ی امداد و نجات به شرکت کنندگان اهدا خواهد شد.

برای مطالعه کتابچه دوره مقدماتی کلیک کنید

برای مطالعه کتابچه دوره تکمیلی کلیک کنید

برای مطالعه کتابچه دوره پیشرفته کلیک کنید

گزارش سالیانه


سال تحصیلی 98-1397 // دوره های 1 و 2 برگزار شد؛

دوره مقدماتی با ثبت نام اختیاری دانش آموزان طی ماههای مهر و آبان و دوره تکمیلی پس از آزمون انتخابی از شرکت کنندگان دوره اول، طی ماههای دی و بهمن برگزار شد.

آموزش دهندگان: خانم دکتر امیری مقدم (مسوول واحدپزشکی)، خانم باباخانی (عضو کمیته پزشکی)، خانم دکتر حبیبی (عضو کمیته پزشکی) و جناب آقای دکتر یوسفی (عضو کمیته پزشکی)

 

سال تحصیلی 99-1398 // دوره 3 برگزار شد؛

دانش آموزانی که سال گذشته دوره های 1و2 را به پایان رسانده بودند و علاقمند به شرکت در دوره سوم بودند، انتخاب شدند. البته به دانش آموزان بهداشتیار مدرسه هم اجازه داده شد تا در کلاس حضور داشته باشند. این دوره طی ماههای آذر و دی برگزار شد.

آموزش دهنده: خانم دکتر امیری مقدم (مسوول واحدپزشکی)

 

سال تحصیلی 1400-1399 // دوره 1 برگزار شد؛

دانش آموزان پایه سوم که علاقمند به شرکت در دوره بودند، ثبت نام کردند و با توجه به غیرحضوری بودن مدارس (در شرایط کرونا)، این دوره در شش جلسه آنلاین، طی ماههای فروردین و اردیبهشت برگزار شد.

آموزش دهنده: خانم دکتر امیری مقدم (مسوول واحدپزشکی)

 

سال تحصیلی 1401-1400 // دوره 1 برگزار شد؛

دانش آموزان پایه سوم که علاقمند به شرکت در دوره بودند، ثبت نام کردند و دوره به صورت حضوری در شش جلسه ، طی ماههای فروردین و اردیبهشت برگزار شد.

آموزش دهنده: خانم دکتر امیری مقدم (مسوول واحدپزشکی)

وبسایت واحد پزشکی مجتمع فرهنگی آموزشی پسرانه معلم

درباره ما:

واحدپزشکی مجتمع معلم علاوه بر خدمات درمانی رایگان ، به تشکیل پرونده سلامت، انجام معاینات غربالگری سالیانه و فعالیتهای آموزشی برای دانش آموزان و کارکنان می پردازد...

تماس با ما:

آدرس: سعادت آباد بلوار دریا روبروی پارک دلاوران مجتمع فرهنگی آموزشی پسرانه معلم متوسطه دوره اول واحد پزشکی
تلفن: 88575955